כלים DAEMON

DAEMON Tools היא תוכנית שתאפשר לך ליצור עד 4 כונני תקליטורים או DVD וירטואליים, כך שתוכל להשתמש בתוכן של התקליטורים / DVD שלך עם הגנה אנטי-וירוס מבלי להיתקל במגבלות כלשהן. הוא תומך הן DT ו פורמטים SCSI. אם יש לך את התמונה בפורמט בכונן הקשיח שלך, אתה יכול לחקות את הדיסק כאילו היה עותק פיזי ולהתקין את התוכנה שהוא מכיל.

בדרך זו, תוכל לקרוא ולטפל את המידע על תקליטור / DVD כי יש הגנה antopic, כולל Safedisc, Laserlock, Securom, LaserLock, StarForce, RMPS ועוד רבים אחרים. בזכות זה, אתה יכול להתקין כל כלי עזר או משחק וידאו, דריסת ההגנה אם אתה נתקל בבעיות עם זה.

הוא תומך במספר פורמטים של תקליטורים או DVD: CUE, ISO, BWT, CDI, B5T, CCD (תמונות CloneCD), MDS, NRG (Nero Images) Y PDI (תמונות מיידיות של CD או DVD), כך שהוא תואם לרוב התמונות יצירת תוכנה.

בזכות ממשק נוח שלה, אשר פועל ברקע, אתה יכול לטעון תמונות unmount בזמן אמת, וזה מעשי מאוד אם אתה מתקין משהו נשמר על מספר דיסקים שונים. בנוסף, הגרסאות העדכניות ביותר של כלים DAEMON מאפשרים לך ליצור את התמונה ישירות מתוך תקליטורים, תקליטורי DVD ו BluRays ל ISO, MDS, MDF ו פורמטים MDX.

הורד

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 6

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map